Turniej Olimpia Elbląg - podsumowanie

Niedzielę nasza drużyna spędziła w Elblągu na turnieju organizowanym przez miejscową Olimpię. Dwanaście drużyn podzielonych na dwie grupy A i B grały systemem każdy z każdym. Następnie pierwsze 3 drużyny z obu grup utworzyły grupę C a pozostałe sześć ekip grały w grupie D ponownie każdy z każdym.
W pierwszej fazie turnieju Czarni nie oddali rywalom ani jednego punktu i nie pozwolili na strzelenie bramki.
W drugiej części turnieju chłopaków dopadła lekka zadyszka ale w odpowiednim momencie złapali drugi oddech i zakończyli rozgrywki dwoma zwycięstwami. Całej drużynie należą się wielkie brawa za walkę i zaangażowanie bo nie było łatwo.
Organizatorzy nie przyznawali drużynom konkretnych miejsc ale trenerzy i chłopaki byli zadowoleni z osiągniętych rezultatów.

Dodatkowo indywidualne wyróżnienia powędrowały do Przemka Czerwińskiego, który został nagrodzony przez naszych trenerów za najrówniejszą formę przez cały turniej, natomiast Wiktor Telesiński otrzymał statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika turnieju ufundowaną przez napastnika II ligowej Olimpii Elbląg Antona Kolosova.

Podsumowując, był to bardzo udany i pożyteczny sprawdzian dla naszych zawodników. Mogliśmy sprawdzić się z drużynami, z którymi nie gramy na co dzień w turniejach ligowych i towarzyskich. Chłopaki poradzili sobie bardzo dobrze odnosząc 8 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę. Strzelili 20 bramek tracąc przy tym tylko 3.

Pierwsza faza turnieju
CZARNI - Polonia Lidzbark Warmiński pomarańczowi 2:0 (Mateusz Kamiński, Nikodem Kozierkiewicz)
CZARNI - Osiczanka Osice 2:0 (Mateusz Kamiński, Przemek Czerwiński)
CZARNI - AP Piekarczyk Elbląg 2:0 (Wiktor Telesiński, Przemek Czerwiński)