Stolem Cup Gniewino

02.12.2017 wcześnie rano Czarni udali się do Gniewina, gdzie wzięli udział w turnieju Stolem Cup. Wystawiliśmy 2 drużyny, a oprócz nas w turnieju wzięli udział gospodarze - Stolem Gniewino I i II (Stolem Bambini), Błękitni Wejherowo, Byki Słupsk, AP Orzełki, Portowiec Gdańsk, Jedynka Reda, KP Gdynia, GOSRiT Luzino.

Turniej toczył się systemem każdy z każdym, więc każda z drużyn musiała rozegrać 10 spotkań z przeciwnikami. Pełne zaangażowanie do samego końca wszystkich zespołów, radość i głód piłki - pomimo 6 godzin zmagań - pozwala stwierdzić, że każda z drużyn w tym turnieju jest zwycięzcą.

Tabela turnieju:

1. Stolem I Gniewino

2. Błękitni Wejherowo

3. Czarni I Pruszcz Gd.

4. Byki Słupsk

5. Czarni II Pruszcz Gd.

6. GOSRiT Luzino

7. Jedynka Reda

8. Portowiec Gdańsk

9. AP Orzełki

10. KP Gdynia

11. Stolem Bambini Gniewino

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Szymona Nowatkowskiego - Czarni I. GRATULACJE!

W konkursie rzutów karnych kobiet bezkonkurencyjna okazała się mama Kuby - Pani Grażyna. GRATULACJE!

Powiązana galeria: