po spotkaniu z rodzicami

W dniu 16.12.2017 miało miejsce spotkanie trenerów z rodzicami.

Po długiej i owocnej dyskusji wyjaśniono / ustalono:

1) Składka 30 zł na drużynę obowiązuje wszystkich, jest płatna co miesiąc na konto podane na stronie. Po zakończeniu sezonu rodzicom przedstawione zostanie sprawozdanie z wpływów i wydatków za dany sezon.

2) W miarę możliwości rodzice będą wcześniej informowani o planowanych turniejach, sparingach .

3)W miarę możliwości rodzice będą wcześniej informowani o terminach i miejscach treningów.

4) Nie było i nie będzie odrabiania treningów.

5) Najbliższy trening 19.12.2017, potem przerwa do 08.01.2018 (jeśli coś się zmieni będzie info).

6) 20.01.2018 planowany jest wyjazd na turniej halowy do Starogardu Gdańskiego.

7) Obóz sportowy letni. Są to bardzo wstępne plany, ale jeśli się odbędzie to:

- termin 23.VII-31.VIII - trenerzy celować będą w okres 23.VII- 05.VIII,

- obóz będzie trwać 5 dni, dojazd autokarem,

- koszt - około 1100 zł,

- ilośćmiejsc – 30,

- informacja o tym, że obóz się odbędzie do końca stycznia 2018, szczegóły do końca maja 2018.

8) Badania lekarskie dla osób nie posiadających aktualnych badań - info w aktualnościach na stronie internetowej.

9 ) Informacje o treningach, sparingach nadal chodzą mailem na listę dystrybucyjna, a później wrzucane są na stronę. Jeśli ktoś nie otrzymuje maili od trenera Andrzeja, proszę o dosłanie adresu na maila trenera.

10) Z informacji uzyskanych od PZPN, możliwe jest, że na wiosnę zmieniona zostanie formuła ligi Żak. Prawdopodobnie grupy zostaną zmienione i podzielone wg poziomu sportowego drużyn.