Drugie turnieje związkowe za nami

W dniu dzisiejszym odbyły się drugie turnieje związkowe. W Pruszczu Gdańskim gdzie na boisku CKiS organizatorem była AS Piłeczka grała grupa 9. Drużyna Czarni I tak jak w pierwszym turnieju w Leźnie nie dała się pokonać rywalom odnosząc 3 zwycięstwa i 2 remisy. W końcowej klasyfikacji tych zawodów zajęliśmy 2 miejsce. Zwyciężyli gospodarze z AS Piłeczka wyprzedzając nas jednym punktem.

Drużyna Czarni II grająca w grupie 12 pojechała na Orunię gdzie 2 razy wygrali, 2 zremisowali i ponieśli 1 porażkę. W końcowym rozrachunku dało to 4 miejsce. Dziś strzeleckimi umiejętnościami popisał się Marcel Dudkowski, który zdobył 4 z 5 bramek. Mamy nadzieję że się nie wystrzelał i w kolejnych meczach będzie równie skuteczny. Warto również odnotować bardzo udany debiut Marcela Nowakowskiego w bramce naszej drużyny.

Po rozegraniu dwóch z trzech turniejów obie nasze drużyny zajmują pierwsze miejsce w swoich grupach.

Komplet wyników oraz tabele w zakładce ROZGRYWKI