Dobry start ligi w wykonaniu Czarnych

Tylko jedną porażkę zanotowały nasze drużyny w inauguracyjnym turnieju ligi Orlik E2.
CZARNI I odnieśli trzy zwycięstwa i zremisowali z Czarnymi II.
CZARNI II po porażce w pierwszym meczu i remisie z kolegami z pierwszej drużyny w kolejnych dwóch meczach zainkasowali komplety punktów.
W dzisiejszych meczach były fragmenty dobrej gry i sporo składnych akcji ale cały czas jest nad czym pracować. Wracamy do treningów i pracujemy na kolejne dobre wyniki w następnych rozgrywkach.
Odnotujmy również debiuty w barwach Czarnych Pruszcz dwóch nowych zawodników Alana Banaczyka i Michała Grzeszczyka którzy dołączyli do nas z drużyny Marko Gol. Witamy w drużynie i życzymy samych udanych występów !!!
Po pierwszym turnieju w tabeli na czele CZARNI I z 10 punktami, CZARNI II z 7 punktami są na miejscu trzecim.

Wyniki naszych drużyn w pierwszym ligowym turnieju

Czarni I - GKS Kolbudy 6:0 (4x Alan Jurczyk, 2x Nikodem Tucholski)
Czarni II - AP GKS Kowale 1:3 (Oskar Nadłonek)
Czarni I - Czarni II 0:0