CZARNI wygrali ligę !!!

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy na boisku CKiS w Pruszczu Gdańskim trzeci i ostatni z jesiennych turniejów PZPN ORLIK E1 w gr.10

Przed ostatnimi meczami Czarni Pruszcz byli liderem tabeli z 2 pkt. przewagi nad AS Piłeczka dlatego zapowiadała się ciekawa walka o zwycięstwo w jesiennych rozgrywkach.

Nasza drużyna zaczęła od przekonywującego zwycięstwa 6:0 nad Osiczanką II Osice. Już w następnej kolejce doszło do bezpośredniego pojedynku z AS Piłeczka Pruszcz Gd. Derby jak to derby dostarczyły wielu emocji i były bardzo dobrym i wyrównanym meczem. Czarni objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale głową Alana "Banana" Banaczyka. Zawodnikom AS Piłeczki udało się wyrównać i chociaż każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść to ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1 z którego bardziej zadowoleni byli nasi zawodnicy.

W kolejnych meczach czarni odnieśli 3 zwycięstwa kolejno z Orłem Trąbki Wielkie 10:0, Czarnymi II Pruszcz Gd. 6:2 oraz Osiczanką I Osice 4:1 i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo w całych jesiennych rozgrywkach.

BRAWO DRUŻYNA !!!

CZARNI - Osiczanka II 6:0 (⚽️⚽️Truszczyński, ⚽️Żakowiecki, ⚽️Czerwiński, ⚽️Tucholski, ⚽️Kiecak)
CZARNI - AS Piłeczka 1:1 (⚽️Banaczyk)
CZARNI - Orzeł Trąbki Wielkie 10:0 (⚽️⚽️⚽️Kiecak, ⚽️⚽️Truszczyński, ⚽️Koźlik, ⚽️Czerwiński, ⚽️Kozierkiewicz, ⚽️Grzeszczyk, ⚽️Banaczyk)