3 turniej F2

Ostatni turniej tej jesieni za nami. Aura nie pomagała drużynom - na śliskim boisku ciężko było o gole. Pewnie dlatego na trzecim turnieju padło w sumie najmniej bramek. Nie przeszkodziło to tylko Czarnym I, którzy strzelili 14 goli, co jest najlepszym ich wynikiem w dotychczasowych rozgrywkach. Stracili ponownie tylko 2 bramki i zdobyli komplet punktów, co dało im zwycięstwo w 3 turnieju i pozwoliło objąć pozycję samodzielnego lidera rozgrywek.

Czarni II z turnieju na turniej grają lepiej. Zdecydowanie poprawili obronę. Stracili tylko 6 bramek, 4 gole strzelili.  Dwa zwycięstwa dały im 4 miejsce w 3 turnieju.

Po turnieju wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali medale ufundowane przez sponsora,  a drużyna Czarnych uzupełniła stracone kalorie pizzą.

Wyniki i aktualne tabele w zakładce Rozgrywki.

Powiązana galeria: